![ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΑΛΙΚΕΝΤΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ](https://c1.staticflickr.com/3/2828/33317580082_80bf9fb6f6_n.jpg)
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (12/03/2017), η εκδήλωση παρουσίασης του πρωταθλητή Ελλάδος (2013) Σωτήρη Μαλικέντζο.
Η εκδήλωση περιελάμβανε ανάλυση δύο πρόσφατων παρτίδων του πρωταθλητή, συζήτηση με τους παραβρισκόμενους και αγώνα σιμουλτανέ με είκοσι μικρούς σκακιστές του ΑΣΟ Πολυγύρου.
Φωτογραφικό Υλικό εδώ.
Η εκδήλωση περιελάμβανε ανάλυση δύο πρόσφατων παρτίδων του πρωταθλητή, συζήτηση με τους παραβρισκόμενους και αγώνα σιμουλτανέ με είκοσι μικρούς σκακιστές του ΑΣΟ Πολυγύρου.
Φωτογραφικό Υλικό εδώ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου